Embed

Meyve Sıkma Presi


Meyve Öğütme Makinası : 

Paslanmaz Çelik meyve öğütme - 2

Meyve Sıkma presi : 

krikolu meyve sıkma presi 3304 kalite Krom Paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Meyve Sıkma Presi 

Meyve presi nde, meyve ile temas eden aksamlar paslanmaz krom çelikten imal edilmektedir. Yani kademeli meyve sıkıştırma pistonu, 50 litrelik silindir süzgeç ve oluklu tava 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Bu iki makinenin birlikte kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu makineler özel olarak meyvenin suyunu çıkarmak için uzun yıllar geliştirilerek  tasarlanmış ve imal edilmiştir. İstanbul Demirciler sanayi sitesinde imalatı yapılan makinelerin keyfini yaşayın.

Meyveyi, Krom Paslanmaz Çelik Meyve Öğütme Makinası  ile istenilen oranda öğütebilir inceltebilirsiniz. İkinci aşamada   50 litrelik delikli paslanmaz krom çelik silindir haznesinde, hidrolik pistonlu pres ile 10 tonluk baskıyla sıkıştırıldığında,  paslanmaz oluklu tavaya süzülerek  akar.

öğütme-sıkma

Tercihe göre moturlu ve motorsuz, el ile (manuel) çalışan öğütücüler ve sıkma presleri imal edilebilir. Bu öğütücüler ve sıkma cihazları meyvenin suyunu çıkarmak için tasarlanmıştır. Meyvelerin suyunu almak için, iki aşamada işlem yapılmaktadır. Birinci aşama meyvenin öğütülerek inceltilmesi sağlanır. Birinci aşamada öğütülmüş meyveyi ikinci aşamada, pres makinesinde sıkılmaya hazırlayabilirsiniz. Hidrolik Meyve sıkma presi ile suyunu kolaylıkla çıkartabilirsiniz… Meyve değirmeni  meyve sıkma, presi ile birlikte kullanılır. İsteğe göre, öğütme ve sıkma ikisi bir arada da üretilmektedir. İkisi bir arada 90 Kğ ağırlığını bulmaktadır. Taşıma  kolaylığı için ayrı imal ediyoruz. Meyve öğütme makinasının çekirdekli meyve öğütmek için kullanılan  merdaneleri farklıdır.

Üzüm, armut, elma, kivi, Trabzon hurması, ayva, domates, limon,mandalina portakal ve bütün sebzeler dahil, çekirdek ayırma makinesi ile de, kabe hurması, şeftali, kayısı, vişne, kiraz, çilek, nar,  gibi meyve ve sebzelerin inceltilerek suyunun çıkarılması veya kurutulmasında kullanılabilir.

Meyvelarin sıkılarak suyunun çıkarılmasına, son derece kullanışlı bir çıhaz olup, kısa sürede pekmez

yapımında, konsantre meyve suyu, sirke ve şarap üretiminde kullanabilirsiniz.

15 yıldır sürekli geliştirerek modernleştirdiğimiz bu makineler, çok pratik ve kullanımı kolay makinelerdir.

 

Kapasite

Bir saatte, 4.5 ton üzüm, 3 ton armut, 2.5 Ton elma, 1.5 ton limon öğütme kapasitesine sahiptir.

Sıkma presi burgulu, manüel hidrolik pistonlu, elektrik motorlu hidrolik pistonlu, olarak üç çeşit üretilmektedir. Sipariş alırken detayları bildirilmektedir. Öğütülmüş meyvenin suyunu çıkarmak için kullanılan pres makinası ile de sıkılarak meyve suyunu ayırabilirsiniz. pekmez yapımında şarap yapımında veya meyve konsantesi için, pratik, kullanımı kolay imalatımız, bağı bahçesi olan her evde bulunması gereken bir çihaz olarak siparişlerinizi bekliyoruz.

Sipariş için irtibata geçiniz
Fabrika-ALİ Paslanmaz Çelik Mamülleri
Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32 Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

Meyve Öğütme ve Sıkma Presi

Kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı bulunmaktadır. Toptan satışımız vardır.

 

Meyve Sıkma Presi

Meyve öğütücü makina 1650,00TL  ve meyve sıkma presi 750,00TL   

Ali Batum (Sanayi Sitesi BaşkanıBatumoğlu otomotiv Ltd. Şti.

İrtibat Bürosu Sanayi sitesi A Blok No: 12 Arhavi / Artvin 

Tel...: (0466) 312 56 69 - 312 26 04  Cep...: (0544) 722 56 69

Fabrika – Zeytinburnu / İSTANBUL
Tel…:0(544) 722 5669 - 0(532) 658 13 65
 
MEYVE ÖĞÜTME MAKİNASI İLE MEYVE SIKMA PRES MAKİNASI Meyve Değirmeni 

Arhavi sanayi sitesinde imalatı yapılan makinelerin keyfini yaşayın.

Meyve öğütme makinası ile her türlü meyveyi istenilen oranda inceltebilirsiniz. (Hayvan yemi öğütme ve kıyma makinesi olarak da kullanılabilir.) Tercihe göre motursuz manüel kullanıma uygun imalat yapılmaktadır. Bu öğütücüler ve sıkma cihazları meyvenin suyunu çıkarmak için tasarlanmıştır.
Birinci aşamada öğütülmüş meyveyi pres makinasında sıkılmaya hazırlayabilirsiniz. İkinci aşamada pres ile suyunu kolaylıkla çıkartabilirsiniz... Meyve değirmeni ve meyve sıkma, presi ile birlikte kullanılır. öğütme ve sıkma ikisi bir arada da üretilmektedir. Meyve öğütme makinasının çekirdekli meyve öğütmek için kullanılan bıçak ve merdaneleri farklıdır.
Üzüm, armut, elma, kivi, Trabzon hurması, domates, ayva kayısı, vişne, kiraz, çilek, nar, portakal, limon, mandalina, gibi meyve ve sebzelerin inceltilerek kurutulmasına veya sıkılarak suyunun çıkarılmasına, son derece kullanışlı bir çıhaz olup, kısa sürede pekmez yapımında veya şarap üretiminde kullanabilirsiniz. Sıkma presi burgulu manüel ve hidrolik pistonlu olarak siparişe göre üretilmektedir. Öğütülmüş meyvenin suyunu çıkarmak için kullanılan pres makinası ile de sıkılarak meyve suyunu ayırabilirsiniz.
pekmez yapımında şarap yapımında veya meyve konsantesi için, pratik, kullanımı kolay imalatımız, her evde bulunması gereken bir çihaz olarak siparişlerinizi bekliyoruz.

ÖZELLİKLER
220 Voltla çalışan 2800 devir elektrikli bir motor meyve doğrama ve kıyma merdanesi ile çalışan sanayi tipi mikser de denilebilen üstünde meyveyi yünlendiren haznesiyle, kolayca kullanılabilen bir ev aletidir.
Kapasite
2950-3000 Kg / Saat Elma - Armut öğütme (muadili meyveler)
4500-5000 Kg / Saat Üzüm öğütme kapasitesi var.

İnceltilen yaş meyve çuval içerisine uygum miktarda konularak, sıkma kolunun çevirilmesi ile sikıştırıldıkça içindeki meyve suyunu hem süzecek hemde ayıracaktır.
eğer şarap veya pekmez yapımında kullanılacaksa, üzüm de sıkılmazdan önce makinada inceltilebilir. Elde edilecek ürün ve işlenecek meyveye göre yol ve yöntemler konusunda bilgi ve teknik destek verilmektedir. Siparişlerinizi bekliyoruz.

Ali Batum (sanayi sitesi başkanı)
Batumoğlu otomotiv Ltd. Şti
Sanayi sitesi A Blok No: 12
Arhavi / Artvin
Tel...: (0466) 312 56 69 - 312 26 04
Cep...: (0544) 722 56 69
 
Elma öğütme Makinası, Nar Öğütme Makinası, Armut öğütme Makinası, Limon Öğütme Makinası
Üzüm, Elme, Armut, Nar, Limon, ve birçok meyva Sıkma presi 
Meyve Suyu Sıkma Makinesi, meyve öğütme makinası, Meyve Suyu İmalatı için Meyveleri öğütmek, ezmek,  Meyve Sıkmak Konsantre Meyve Suyu İmalatı, meyve suyu imalatında kullanılan makinelerimizdir. Makinelerimiz Gıda İmalat Standartlarına uygun olarak imal edilmektedir. biber domates salça imalatı makinası olarakda kullanılabilir.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !