Embed

Katı Meyve Sıkacağı

Meyve Öğütme Makinası 

krikolu meyve sıkma presi 3304 kalite Krom Paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Meyve Sıkma Presi 

Meyve presi nde, meyve ile temas eden aksamlar paslanmaz krom çelikten imal edilmektedir. Yani kademeli meyve sıkıştırma pistonu, 50 litrelik silindir süzgeç ve oluklu tava 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Bu iki makinenin birlikte kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu makineler özel olarak meyvenin suyunu çıkarmak için uzun yıllar geliştirilerek  tasarlanmış ve imal edilmiştir. İstanbul Demirciler sanayi sitesinde imalatı yapılan makinelerin keyfini yaşayın.

Meyveyi, Krom Paslanmaz Çelik Meyve Öğütme Makinası  ile istenilen oranda öğütebilir inceltebilirsiniz. İkinci aşamada   50 litrelik delikli paslanmaz krom çelik silindir haznesinde, hidrolik pistonlu pres ile 10 tonluk baskıyla sıkıştırıldığında,  paslanmaz oluklu tavaya süzülerek  akar.

öğütme-sıkma

Tercihe göre moturlu ve motorsuz, el ile (manuel) çalışan öğütücüler ve sıkma presleri imal edilebilir. Bu öğütücüler ve sıkma cihazları meyvenin suyunu çıkarmak için tasarlanmıştır. Meyvelerin suyunu almak için, iki aşamada işlem yapılmaktadır. Birinci aşama meyvenin öğütülerek inceltilmesi sağlanır. Birinci aşamada öğütülmüş meyveyi ikinci aşamada, pres makinesinde sıkılmaya hazırlayabilirsiniz. Hidrolik Meyve sıkma presi ile suyunu kolaylıkla çıkartabilirsiniz… Meyve değirmeni  meyve sıkma, presi ile birlikte kullanılır. İsteğe göre, öğütme ve sıkma ikisi bir arada da üretilmektedir. İkisi bir arada 90 Kğ ağırlığını bulmaktadır. Taşıma  kolaylığı için ayrı imal ediyoruz. Meyve öğütme makinasının çekirdekli meyve öğütmek için kullanılan  merdaneleri farklıdır.

Üzüm, armut, elma, kivi, Trabzon hurması, ayva, domates, limon,mandalina portakal ve bütün sebzeler dahil, çekirdek ayırma makinesi ile de, kabe hurması, şeftali, kayısı, vişne, kiraz, çilek, nar,  gibi meyve ve sebzelerin inceltilerek suyunun çıkarılması veya kurutulmasında kullanılabilir.

Meyvelarin sıkılarak suyunun çıkarılmasına, son derece kullanışlı bir çıhaz olup, kısa sürede pekmez

yapımında, konsantre meyve suyu, sirke ve şarap üretiminde kullanabilirsiniz.

15 yıldır sürekli geliştirerek modernleştirdiğimiz bu makineler, çok pratik ve kullanımı kolay makinelerdir.

 

Kapasite

Bir saatte, 4.5 ton üzüm, 3 ton armut, 2.5 Ton elma, 1.5 ton limon öğütme kapasitesine sahiptir.

Sıkma presi burgulu, manüel hidrolik pistonlu, elektrik motorlu hidrolik pistonlu, olarak üç çeşit üretilmektedir. Sipariş alırken detayları bildirilmektedir. Öğütülmüş meyvenin suyunu çıkarmak için kullanılan pres makinası ile de sıkılarak meyve suyunu ayırabilirsiniz. pekmez yapımında şarap yapımında veya meyve konsantesi için, pratik, kullanımı kolay imalatımız, bağı bahçesi olan her evde bulunması gereken bir çihaz olarak siparişlerinizi bekliyoruz.

Sipariş için irtibata geçiniz
Fabrika-ALİ Paslanmaz Çelik Mamülleri
Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32 Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

Meyve Öğütme ve Sıkma Presi

Kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı bulunmaktadır. Toptan satışımız vardır.

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !